Utvalg for oppvekst

Innhold

Utvalg for oppvekst

Leder: Kristoffer Birkedal (Frp)  
Nestleder: Cecilia Lindbåge Karlsen (Ap)  
     
Medlemmer E-post Mobil
     
Arbeiderpartiet    
Cecilia Lindbåge Karlsen ceciliakarlsen@hotmail.com 412 26 292
Faruk Brahimi faruk.brahimi@live.no 476 53 738
Anna Tangen anna.tangen@sandnespolitiker.no 415 19 914
Fremskrittspartiet    
Kristoffer Birkedal Kristoffer.birkedal@gmail.com 407 29 178
Cassandra Wietfeldt cassandra.wietfeldt@outlook.com 454 44 453
Kjell Arne Thomassen kjell.arne.thomassen@sandnespolitiker.no 484 24 200
Høyre    
Guttorm Stangeland guttorm.stangeland@lyse.net 400 05 473
Stine Birkeland stinbir@gmail.com 988 26 047
Folkeaksjonen Nei til mer bompenger  
Alexandra Eva Lind Alexandra.Eva.Lind@sandnespolitiker.no 406 36 117
Kristelig folkeparti    
Trond Niemi trond.niemi@lyse.net 908 53 254
Senterpartiet    
Håvard Tonning Austvoll havard.austvoll@sandnespolitiker.no 415 32 342
Sosialistisk Venstreparti    
Eva-Tone Breivik evatoneb@hotmail.com 911 14 428
Venstre    
Knut O. Eldhuset koe@advokatkoe.no 922 42 837

 

For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2019-2023, klikk her

Publisert: 24.10.2019 15:54
Sist endret: 24.10.2019 17:15