Utvalg for kultur, næring og innovasjon

Innhold

Utvalg for kultur, næring og innovasjon

Leder: Annelin Tangen (Ap)  
Nestleder: Arve Rosland (FNB)  
     
Medlemmer E-post Mobil
     
Arbeiderpartiet    
Annelin Tangen Annelin.Tangen@sandnespolitiker.no 915 35 504
Inge Roar Larsen roar.larsen@sandnespolitiker.no 400 08 753
Fremskrittspartiet    
Elisabeth Stene Elisabeth.stene@sandnespolitiker.no 936 64 734
Kristoffer H. Nagell-Dahl kristoffer@nagell-dahl.com 473 86 109
Høyre    
Wiggo Gilje wiggo.gilje@sandnespolitiker.no 901 65 065
Anne Cathrin Østebø acostebo@gmail.com 936 99 095
Folkeaksjonen Nei til mer bompenger   
Arve Rosland arve.rosland@sandnespolitiker.no 977 59 811
Senterpartiet    
Inger Helen Aanestad ihaanestad@yahoo.no 473 03 230
Venstre    
Julian Francisco D. Osorio julosor@gmail.com 908 00 138

 

For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2019-2023, klikk her

Publisert: 24.10.2019 15:55
Sist endret: 24.10.2019 17:14