Utvalg for helse- og sosialtjenester

Innhold

Utvalg for helse- og sosialtjenester

Leder: Tore Andreas Haaland (Frp)  
Nestleder: Laila Espedal (Sp)  
     
Medlemmer E-post Mobil
     
Arbeiderpartiet    
Anne Gravdal annegrav@online.no 916 39 732
Diyar Yasar diyaryasar@gmail.com 984 20 717
Kariann Dahle Kariann.Dahle@sandnespolitiker.no 957 27 272
Anders S. Løvik anders.lovik@me.com 408 53 854
Fremskrittspartiet    
Tore Andreas Haaland tahaa@online.no 905 22 179
Sigurd Sjursen sigurd.sjursen@sandnespolitiker.no 913 56 898
Høyre    
Solgull Ingrid Klette solgull.ingrid.klette@sandnespolitiker.no 970 82 609
Sander Olsen sander.olsen@sandnespolitiker.no 911 87 088
Folkeaksjonen Nei til mer bompenger  
Anaida Ajanic anaida.ajanic@sandnespolitiker.no 412 92 314
Kristelig folkeparti    
Guro Heggemsnes Fløysvik guro.heggemsnes.floysvik@sandnespolitiker.no 954 09 799
Ståle Espevik stale@espevik.com 406 14 071
Senterpartiet    
Laila Espedal laila.espedal@sandnespolitiker.no 952 14 991
Rødt    
Ole Ronny Koldal ole.ronny.koldal@sandnespolitiker.no 464 44 167

 

For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2019-2023, klikk her

Publisert: 24.10.2019 15:55
Sist endret: 06.11.2019 07:47