Kommuneplanutvalget

Innhold

Kommuneplanutvalget

Leder: Martin S. Håland (Sp)  
Nestleder: Ellen Karin Moen (FNB)  
     
Medlemmer E-post Mobil
     
Arbeiderpartiet    
Ragnvald Erga ragnvald.erga@sandnespolitiker.no 911 98 534
Annelin Tangen Annelin.Tangen@sandnespolitiker.no 915 35 504
Arne Buchholdt Espedal Arne.B.Espedal@sandnespolitiker.no 995 25 105
Fremskrittspartiet    
Tore Andreas Haaland tahaa@online.no 905 22 179
Jorunn Bertelsen Kvalbein jorunn.kvalbein@lyse.net 410 47 134
Høyre    
Leiv Rune Mjølsnes leivrunes@me.com 932 52 353
Sissel Vikse Falch sissel.vikse.falch@sandnespolitiker.no 930 11 052
Folkeaksjonen Nei til mer bompenger   
Ellen Karin Moen ellen.karin.moen@sandnespolitiker.no 952 00 813
Kristelig folkeparti    
Oddny Helen Turøy oddny.helen.turoy@sandnes.kommune.no 991 57 310
Miljøpartiet De Grønne    
Andreas Nordang Uhre andreas.nordang.uhre@sandnespolitiker.no 406 72 149
Senterpartiet    
Martin S. Håland martin.haland@sandnespolitiker.no 450 25 108
Laila Espedal laila.espedal@sandnespolitiker.no 952 14 991
Sosialistisk Venstreparti    
Jan Refsnes jan.refsnes@sandnespolitiker.no 918 72 686

 

For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2019-2023, klikk her

Publisert: 24.10.2019 15:58
Sist endret: 11.11.2019 12:35