Utvalg for kultur og oppvekst

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Utvalg for kultur og oppvekst

Leder: Arne Buchholdt Espedal (Ap) Arne.B.Espedal@sandnespolitiker.no 995 25 105
Nestleder: Kristoffer Birkedal (Frp) Kristoffer.birkedal@gmail.com 407 29 178
     
Medlemmer E-post Mobil
Arbeiderpartiet    
Arne Buchholdt Espedal
Askepottveien 25
4314 Sandnes
Arne.B.Espedal@sandnespolitiker.no 995 25 105
Julia Wong
Marius Skadsems vei 5
4316 Sandnes
juliawong@hotmail.no 968 14 789
Hamidullah Amiri
Schweigaardsgate 10
4307 Sandnes
hamidamir53@hotmail.com 404 91 681
Rønnaug Wereide Hansen
Haugveien 3
4311 Hommersåk
ronnaug-w-hansen@lyse.net 928 61 472
Svein Tore Biland
Myklabergveien 33
4314 Sandnes
svein.tore.biland@sandnes.kommune.no 473 80 288
Fremskrittspartiet    
Kristoffer Birkedal
Odins gate 7
4306 Sandnes
Kristoffer.birkedal@gmail.com 407 29 178
Jorunn Bertelsen Kvalbein
Årsvollveien 171
4312 Sandnes
jorunn.kvalbein@lyse.net 410 47 134
Glenn Torkelsen
Fedaveien 22
4323 Sandnes 
glenn@torkelsen.info 996 10 387
Senterpartiet    
Sofie Margrethe Selvikvåg
Sygnaveien 24
4308 Sandnes
sofieselvikvaag@hotmail.com 958 65 091
Høyre    
Siri Folkvord Abrahamsen
Eidsvollgata 51
4307 Sandnes
Siri@verdifabrikken.no 900 12 090
Martine A. Aarskog Borthen
Skarahødden 1
4326 Sandnes
martineborthen@gmail.com 971 33 779
Kristelig folkeparti    
Trond Niemi
Klåvsteinane 7
4324 Sandnes
trond.niemi@lyse.net 908 53 254
Venstre    
Kjell Haavard Thrane Høie
Hoveveien 7, H0505
4306 Sandnes
kjehhoi@icloud.com 412 21 575

For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2015-2019, klikk her

Publisert: 08.05.2017 10:01
Sist endret: 19.10.2017 16:00