Utvalg for byutvikling

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Utvalg for byutvikling

Leder: Inger-Lise Erga (Frp)    
Nestleder:   Martin S. Håland (Sp)    
     
MEDLEMMER E-post Mobil
     
Arbeiderpartiet    
Ragnvald Erga, Hasselveien 2,   4315 Sandnes fmrorer@fylkesmannen.no 911 98 534
Elin Synnøve Andersen,   Teineveien 7, 4310 Hommersåk elin.andersen@sandnes.kommune.no 971 18 210
Svein M. Stangeland, Hanaveien   21B, 4327 Sandnes sve-stan@online.no 905 31 723
Reidun M. Enge, Frøyerhagen 6,   4328 Sandnes renge@hanafjedle.net 455 05 612
     
Fremskrittspartiet    
Inger-Lise Erga,   Høgevollsveien 19B, 4327 Sandnes I.L.Erga@hotmail.com 450 34 206
Sigurd Trones, Gravarstunet   26, 4327 Sandnes Sigurd.trones@gmail.com 954 63 757
Glenn Øgreid, Dybingveien 13,   4309 Sandnes glenn.ogreid@halliburton.com 934 39 221
Solveig M.   Borgersen, Sørbøtunet 29, 4321 Sandnes solmarborg@gmail.com 924 86 596
     
Senterpartiet    
Martin S. Håland,   Tjessheimveien 13, 4332 Figgjo m-s-h@frisurf.no 450 25 108
     
Høyre    
Leiv Rune Mjølsnes,   Eidsvollgata 12, 4319 Sandnes leivrunes@me.com 932 52 353
Olav Birkeland, Solliveien 3B,   4326 Sandnes olavbas@gmail.com 932 41 731
Anne Lise Falch Anfinsen,   Mindeveien 15, 4327 Sandnes annelisefanfinsen@gmail.com 932 52 251
     
Kristelig folkeparti    
Bjørg Riska Josefsen,   Lineveien 26, 4310 Hommersåk bjorg.riska.josefsen@lyse.net 924 30 118
     
BARNE- OG UNGDOMSREPRESENTANT    
Helene Bergsland, Riska   helsestasjon helene.bergsland@sandnes.kommune.no 51 68 67 80
VARAMEDLEMMER   Mobil
     
Arbeiderpartiet    
Faruk Brahimi, Kobberveien 57,   4313 Sandnes faruk.brahimi@live.no 476 53 738
Nina Lura, Øygardsveien 6,   4327 Sandnes nina.lura@sandnes.kommune.no 951 97 971
Vidar B. Sørensen,   Tulipanveien 23, 4316 Sandnes vidarsor@gmail.com 913 40 839
Hilde Tengesdal Trondheim,   Brathetlandsveien 3, 4308 Sandnes Hilde.trondheim@yahoo.no 482 25 959
Erling Eknes, Kvednaholen 2,   4332 Figgjo erling.eknes@me.com 913 59 174
Mari Anne Næsheim Hall,   Toppmeisveien 5, 4328 Sandnes mnaesheimhall@yahoo.no 980 27 123
     
Fremskrittspartiet    
Jakob Sanne, Jønningheiveien   33A, 4316 Sandnes js@smartmegler.no 907 51 057
Jan Knudsen, Buggeland 17A,   4324 Sandnes jan.knudsen@sandnes.kommune.no 977 71 010
Kjell R. Rasmussen, Postveien   119, 4307 Sandnes kjellrasmussen6@gmail.com 916 15 205
Elisabeth Follo Tjelta,   Steinstemmyrå 10, 4313 Sandnes elisabeth.follo@seabrokers.no 909 18 022
Tore Martinsen, Edvard Munchs   gate 41, 4307 Sandnes tore.martinsen@gmail.com 480 18 880
Tore Andreas Haaland,   Smeaheiveien 5, 4317 Sandnes tahaa@online.no 905 22 179
     
Senterpartiet    
Sofie Margrethe Selvikvåg,   Sygnaveien 24, 4308 Sandnes sofieselvikvaag@hotmail.com 958 65 091
Jorunn Lura Haaland,   Sygnaveien 26, 4308 Sandnes Jorunn.haaland@lyse.net 924 45 754
     
Høyre    
Guttorm Stangeland,   Håbakneiken 34, 4325 Sandnes guttorm.stangeland@lyse.net 400 05 473
Cathrine Fuglestad, Møllegata   9, 4319 Sandnes (MDG) cathrine.fuglestad@gmail.com 454 48 674
Fredrik Seglem, Diamantveien   5, 4321 Sandnes fredrik.seglem@gmail.com 400 60 108
Tove Dirdal, Hommersåkveien   156, 4311 Hommersåk tove@nettdyret.no 975 21 600
Kenny E. Rettore, Bråtet 4,   4313 Sandnes kenny@rettore.no 901 99 260
     
     
     
     
     
VARAMEDLEMMER   Mobil
     
Kristelig folkeparti    
Oddny Helen Turøy, Kjeldehagen   33A, 4325 Sandnes oddny.helen.turoy@sandnes.kommune.no 991 57 310
Eivind Kvamsøe, Steinstemmyrå   56, 4313 Sandnes eivind.kvams@gmail.com 413 39 303
Knut Reier Indrebø,   Rossåsstien 3, 4332 Figgjo kindrebo@me.com 416 35 417
     
BARNE- OG UNGDOMSREPRESENTANT    
Roald Brekke, fritid, Langgata   54 roald.brekke@sandnes.kommune.no 913 79 189
     
Adresseforandringer   m.m. meldes til politisk sekretariat. Hjemmesidene:   www.sandnes.kommune.no   
Politisk sekretariat: Tlf. 51 33 51 00, e-post politisksekr@sandnes.kommune.no   
Oppdatert she 15.02.2017    
Publisert: 08.05.2017 09:59
Sist endret: 08.05.2017 09:59