Utvalg for helse- og sosialtjenester

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Utvalg for helse- og sosialtjenester

Leder: 
 
Annelin Tangen (Ap)

Annelin.Tangen@sandnespolitiker.no

915 35 504
Nestleder:
 
Tore Andreas Haaland (Frp)

tahaa@online.no

905 22 179
     
Medlemmer E-post Mobil
Arbeiderpartiet    
Annelin Tangen
Parkveien 20
4307 Sandnes
Annelin.Tangen@sandnespolitiker.no 915 35 504
Karen Irene Stangeland
Hanaveien 21B
4327 Sandnes
irenstan@online.no 918 85 025
Anne Gravdal
Roald Amundsens gate 28C
4307 Sandnes
annegrav@online.no 916 39 732
Erling Eknes
Kvednaholen 2
4332 Figgjo
erling.eknes@me.com 913 59 174
Snorre Erichsen Skjevrak
Blåmeisveien 11
4328 Sandnes
snorreskjevrak@gmail.com 412 52 066
Fremskrittspartiet    
Tore Andreas Haaland
Smeaheiveien 5
4317 Sandnes
tahaa@online.no  
Kristoffer H. Nagell-Dahl
Tunveien 20B
4306 Sandnes
kristoffer@nagell-dahl.com 473 86 109
Henny M. Mauritzen
Urskjellveien 7
4310 Hommersåk
Henny.mauritzen@gmail.com 473 08 795
Sosialistisk Venstreparti    
Nina Eltervåg
Eskemyrveien 32G
4310 Hommersåk
Nina.Eltervag@sandnespolitiker.no 404 78 707
Høyre    
Solgull Ingrid Klette
Sørbøtunet 49
4321 Sandnes
solgull.ingrid.klette@sandnespolitiker.no 970 82 609
Gunnar Vigesdal
Telthusveien 3A
4319 Sandnes
gunnar@vigesdal.no 907 59 376
Kristelig folkeparti  

907 59 376

Signe J. Nijkamp
Ståle Kyllingstads vei 10C
4317 Sandnes
signe.nijkamp@gmail.com 913 60 903
Ståle Espevik
Idrettsveien 16A
4328 Sandnes
stale@espevik.com 406 14 071

For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2015-2019, klikk her

Publisert: 08.05.2017 10:03
Sist endret: 19.10.2017 15:59