Bystyret

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Hva forsøkte du å finne?


Bystyret

Medlemmer  E-post Mobil
Arbeiderpartiet    
Stanley Wirak
Havnegata 3D
4306 Sandnes
ordforer@sandnes.kommune.no 913 92 266
Annelin Tangen
Parkveien 20
4307 Sandnes
annelin.tangen@sandnespolitiker.no 915 35 504
Julia Wong
Marius Skadsems vei 5
4316 Sandnes
juliawong@hotmail.no 968 14 789
Arne Buchholdt Espedal
Askepottveien 25
4314 Sandnes
arne.b.espedal@sandnespolitiker.no 995 25 105
Arne Oftedal
Maurholen 22
4316 Sandnes
aof@lyse.net 475 01 718
Anders S. Løvik
Rugdeveien 3D
4318 Sandnes
anders.lovik@me.com 408 53 854
Anne Gravdal
Roald Amundsens gate 28C
4307 Sandnes
annegrav@online.no 916 39 732
Elin Synnøve Andersen
Teineveien 7
4310 Hommersåk
elin.andersen@sandnes.kommune.no 971 18 210
Karen Irene Stangeland
Hanaveien 21B
4327 Sandnes
irenstan@online.no 918 85 025
Ingrid Skåtun
Postveien 140, leil 605
4317 Sandnes
ingr-s@online.no 975 09 698
Hamidullah Amiri
Schweigaardsgate 10
4307 Sandnes
hamidamir53@hotmail.com 404 91 681
Snorre Erichsen Skjevrak
Blåmeisveien 11
4328 Sandnes
snorreskjevrak@gmail.com 412 52 066

Karine Aspøy-Jensen
Sjoaberget 5
4308 Sandnes

karine.aspoy@gmail.com 908 23 763
Vidar B. Sørensen
Tulipanveien 23
4316 Sandnes
vidarsor@gmail.com 913 40 839

Cecilia L. Karlsen
Hansteens gate 7B
0253 Oslo

ceciliakarlsen@hotmail.com 412 26 292
Terje Lunde
Sandvedbøen 49
4318 Sandnes
terje.lunde@sandnes.kommune.no 951 86 284
Faruk Brahimi
Kobberveien 57
4313 Sandnes
faruk.brahimi@live.no 476 53 738
Ragnvald Erga
Hasselveien 2
4315 Sandnes
fmrorer@fylkesmannen.no 911 98 534
Fremskrittspartiet    
Pål Morten Borgli
Sletteveien 6C
4328 Sandnes
pal.morten.borgli@sandnes.kommune.no 918 11 055
Inger-Lise Erga
Høgevollsveien 19B
4327 Sandnes
i.l.erga@hotmail.com 450 34 206
Tore Andreas Haaland
Smeaheiveien 5
4317 Sandnes
tahaa@online.no 905 22 179
Mangor Malmin
Lutsiveien 503
4308 Sandnes
mangor.malmin@gmail.com 908 45 652
Henny M. Mauritzen
Urskjellveien 7
4310 Hommersåk
henny.mauritzen@gmail.com 473 08 795
Tore Martinsen
Edvard Munchs gate 41
4307 Sandnes
tore.martinsen@gmail.com 480 18 880
Glenn Øgreid
Dybingveien 13
4309 Sandnes
glenn.ogreid@halliburton.com 934 39 221
Kristoffer H. Nagell-Dahl
Tunveien 20B
4306 Sandnes
kristoffer@nagell-dahl.com 473 86 109
Wenche E. Meinich-Bache
Grovene 19
4318 Sandnes
wenchemeinich@icloud.com 901 90 390
Kristoffer Birkedal
Odins gate 7
4306 Sandnes
kristoffer.birkedal@gmail.com 407 29 178
Glenn Torkelsen
Fedaveien 22
4323 Sandnes
glenn@torkelsen.info 996 10 387
Høyre    
Thor Magne Seland
Haugen 23
4323 Sandnes
thor.magne.seland@sandnespolitiker.no 928 58 698
Kenny E. Rettore
Bråtet 4
4313 Sandnes
kenny@rettore.no 901 99 260
Martine A. Aarskog Borthen
Skarahødden 1
4326 Sandnes
martineborthen@gmail.com 971 33 779
Solgull Ingrid Klette
Sørbøtunet 49
4321 Sandnes
solgull.ingrid.klette@sandnespolitiker.no 970 82 609
Magne T. Frøyland
Teineveien 5
4310 Hommersåk
magnetfroyland@gmail.com 915 74 481
Sveinung Skjørestad
Eikeskogen 22
4311 Hommersåk
sveinung.skjorestad@lyse.net 400 10 170
Leiv Rune Mjølsnes
Eidsvollgata 12
4319 Sandnes
leivrunes@me.com 932 52 353
Ragnvald Nilsen
Nadabergveien 22
4315 Sandnes
ragnvald.nilsen@sandnes.kommune.no 900 56 225
Kristelig Folkeparti    
Oddny Helen Turøy
Kjeldehagen 33A
4325 Sandnes
oddny.helen.turoy@sandnes.kommune.no 991 57 310
Signe J. Nijkamp
Ståle Kyllingstads vei 10C
4317 Sandnes
signe.nijkamp@gmail.com 913 60 903
Trond Niemi
Klåvsteinane 7
4324 Sandnes
trond.niemi@lyse.net 908 53 254
Bjørg Riska Josefsen
Lineveien 26
4310 Hommersåk
bjorg.riska.josefsen@lyse.net 924 30 118
Ståle Espevik
Idrettsveien 16A
4328 Sandnes
stale@espevik.com 406 14 071
Senterpartiet    
Sofie Margrethe Selvikvåg
Sygnaveien 24
4308 Sandnes
sofieselvikvaag@hotmail.com 958 65 091
Martin S. Håland
Tjessheimveien 13
4332 Figgjo
m-s-h@frisurf.no 450 25 108
Venstre    
Tove Frantzen
Sandvedbøen 91
4318 Sandnes
tove.frantzen@venstre.no 957 98 572
Kjell Haavard Thrane Høie
Hoveveien 7, H0505
4306 Sandnes
kjehhoi@icloud.com 412 21 575
Sosialistisk Venstreparti    
Heidi Bjerga
Ulveveien 22
4323 Sandnes
heidi.bjerga@lyse.net 958 34 707
Miljøpartiet De Grønne    
Erlend Kristensen
Tømmerslepa 43
4325 Sandnes
erlend.kristensen@uis.no 924 91 320
Uavhengig    
Pål Andor Østvold
Sandvikbakken 36/205
4329 Sandnes
paalao@lyse.net 928 10 184

 For en fullstendig liste over medlemmer og varamedlemmer for perioden 2015-2019, klikk her

Publisert: 08.05.2017 09:48
Sist endret: 19.10.2017 16:48