Gruppeledere 2019-2023

Innhold

Gruppeledere 2019-2023

Politikerkontorene, Sandnes rådhus, Rådhusgata 1, har åpent hver mandag kl. 09.00-15.00. Har du noe spesielt du vil ta opp, ta gjerne kontakt på forhånd for å avtale tid.
Arbeiderpartiet    
Annelin Tangen Mjølne Annelin.Tangen@sandnespolitiker.no 915 35 504
Fremskrittspartiet    
Tore Andreas Haaland tahaa@online.no 905 22 179
Høyre    
Kenny Rettore kenny@rettore.no 901 99 260
Folkeaksjonen Nei til mer bompenger   
Ellen Karin Moen ellen.karin.moen@sandnespolitiker.no 952 00 813
Kristelig folkeparti    
Oddny Helen Turøy oddny.helen.turoy@sandnes.kommune.no 991 57 310
Senterpartiet    
Martin S. Håland martin.haland@sandnespolitiker.no 450 25 108
Miljøpartiet De Grønne    
Erlend Kristensen erlend.kristensen@uis.no 924 91 320
Sosialistisk Venstreparti    
Heidi Bjerga heidi.bjerga@lyse.net 958 34 707
Venstre    
Julian Francisco D. Osorio julosor@gmail.com 908 00 138
Rødt    
Ole Ronny Koldal ole.ronny.koldal@sandnespolitiker.no 464 44 167
Publisert: 30.03.2017 10:57
Sist endret: 15.05.2020 14:49